И Пандев се вакцинираше па се објави на социјалните мрежи

By

Најдобриот македонски фудбалер во историјата и европски фудбалски ас, Горан Пандев, денес се вакцинираше против Ковид-19. И тој како повеќето јавни личности објави фотографијата на социјалните мрежи.

По објавата многумина  велат дека се изненадени оти мислеле Пандев порано ја примил вакцината. „Сепак, ова е поттик дека само со имунизација ќе се спротивставме на вирусот. И добро е што јавните личности објавуваат фотографии од вакцинирањето“, пишуваат на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Makyou Densetsu Acrobunch Episode 24

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Cyborg 009: Legend of the Super Galaxy (Dub) animeflix Episode Full animeflix god of highschool

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/animeflixnl

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49871155/profile