Ирена и Сани секси во црвено

By

Водителката Ирена Спировска и фолк-пејачката Сани Гроздановска привлекоа најмногу внимание на вчерашниот фолк фестивал „Валандово“. Двете се појавија на сцената облечени во долги црвени фустани.

Ирена носеше широк, балски фустан, креација на модниот дизајнер Златко Јовановски, познат како Џеј Зи Џеј. Таа беше водителка на фестивалот и доби бројни комплименти за изгледот и од учесниците и од публиката, која ѝ остави коментар дека како и секогаш изгледа секси и совршено.

Сани, пак, вчера пееше на „Валандово“. Таа на сцената на фестивалот се појави во долг црвен фустан од тантела, со длабок шлиц. Исто како Ирена, доби пофалби за изборот на гардеробата.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Naruto: Shippuden

watch anime AnimeDao Black Clover (Dub)

watch animes Record of Ragnarok

AnimeDao Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 1

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full