Јанкулоска го покажа трудничкиот стомак

Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска во дресот на Ливерпул го покажа трудничккиот стомак.

dobivaj vesti na viber

Таа фотографијата ја објави на својот Инстаграм профил, пред да почне фудбаллски меч меѓу Реал Мадрид и Ливерпул, кој се играше вчера.

Не е тајна дека таа е фан на Ливерпул, кој вчера загуби со резултат 3:1 од Реал Мадрид.

(Фото/Инстаграм)

Scroll to Top