Јордан Мијалков стана татко, ексшефот на УБК доби внука

By

Синот на Сандра и Сашо Мијалкови стана татко. Вчера се породи Анастасија, сопругата на Јордан Мијалков. Тие добија ќерка. А на социјалните мрежи веста ја сподели сестрата на Анастасија, Александра. Таа објави фотографија и напиша „Јас, тетка“.

dobivaj vesti na viber

Јордан и Анастасија минатиот месец направија мала венчавка во кругот на најблиските.

Анастасија е косопственик на концептуалната продавница „URMA“, заедно со нејзината сестра Александра Бела.

 

Ќе ви се допадне