Како изгледаа Миле Паника и Влатко Илиевски пред 10 години?

By

Поп-пејачот и актер Влатко Илиевски реши да се потсети на дружбата со Миле Паника (Бранко Огњановски) од пред 10 години. Тој на социјалните мрежи објави нивна заедничка фотографија под која напиша „Со Зоран брат му на Горан“.

Сликата е направена на 19 март 2007 година, кога хумористичната серија „К -15“ беше многу популарна, а и Влатко беше еден кус период дел од овој проект.

Ќе ви се допадне

Watashi no Kao Episode Full

AniWatch: AD Police Files anime episode 3 online free at https://aniwatch.pro watch anime dub

Website https://kissanime.mx: Watch Crayon Shin-chan Movie 09: Arashi wo Yobu Mouretsu! Otona Teikoku no Gyakushuu kissanime Episode Full kiss animes

The Founder of Diabolism Q (https://animefreak.ws/m/Mq0a) Episode 30

Drive google: https://drive.google.com/drive/folders/1HCcKyXx-nCEFCXYddrglNmxjhUbJlpXd

Animeflixnl weebly: https://animeflixnl.weebly.com/