Како изгледаше Лила пред десетина години?

By

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани.

dobivaj vesti na viber

Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш во топ форма, редовно ги посетува фризерските и козметички салони, па со тоа се грижи за својата убавина.

Лила имате прилика да ја гледа на Сител телевизија додека го води познатото шоу „Се или нешто“

Но, погледнете како изгледаше Лила во квизот „Енигма“ пред 7 години

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime pro GoGoAnime Kiss x Sis (TV)

gogoanimehub The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

animes online Naruto (Dub)

GoGoAnime Record of Ragnarok Episode 5

gogoanime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone