Како изгледаше Лила пред десетина години?

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани.

Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш во топ форма, редовно ги посетува фризерските и козметички салони, па со тоа се грижи за својата убавина.

Лила имате прилика да ја гледа на Сител телевизија додека го води познатото шоу „Се или нешто“

Но, погледнете како изгледаше Лила во квизот „Енигма“ пред 7 години

Scroll to Top