Каролина и Михаил на одмор во Италија, парот ужива во убавините на Пуља

Поп-ѕвездата Каролина Гочева со сопругот е на одмор во Италија. Таа објави фотографии како ужива во знаменитостите на регионот Пуља, но и на плажата Галиполи.

Каролина на фотографиите е облечена во два долги летни фустани во мента и зелена боја, додека Михаил во спортска кежуал комбинација.

Таа во јуни беше на семеен одмор во Грција заедно сестра ѝ и мајка ѝ и нејзините внуки.

Каролина на 4 август требаше да одржи концерт во Охрид на Антички, но поради ковид таа го откажа и најави средба со охридската публика во септември.