Каролина си го премести роденденот на 1 март

By

Поп-пејачката Каролина Гочева, по подолго време, објави фотографија на „Инстаграм“. И тоа баш на 1 март, денот што асоцира на една од нејзините најпознати песни.

„Денес добив куп пораки, за момент си помислив и дека навистина ми е роденден. Сериозно ќе размислам од следната година да си го славам и денешниов празник. Па, среќен нека е“, напиша Каролина.

Таа на „Стори“ цел ден објавуваше видеа и фотографии од песната „1 март“, што ја споделуваа нејзините фанови.

 

Ќе ви се допадне

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) Episode 13 at website https://animedao.nl. See more overlord animedao

Watch Hero Return Episode 1 (https://animeflix.nl/m/qLZ1/ep-1) at ANIMEFLIX animeflix fairy tail