Катарина Ивановска повторно бремена

By

Македонската манекенка и топ-модел Катарина Ивановска повторно ќе стане мајка.  Иако сè уште е во раната бременост, Катарина, покрај обврските дома, ангажирана е и за снимање модни брендови. Катарина и Цобе веќе го имаат синот Вања, кој во мај ќе наполни две години.  Катарина деновиве беше да ја снима фотосесијата на Парос во Грција за еден моден бренд со кој подолго време соработува. Неодамна во интервју за „Репортер“, таа ни раскажа за мајчинството и тоа дека еден ден планира на Вања да му го покаже Њујорк.

dobivaj vesti na viber

(ИНТЕРВЈУ) Катарина Ивановска: Ќе го носам Вања во Њујорк за да му раскажам за мојот живот

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Tokyo Revengers Episode 23 - Uncen

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime online Naruto

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

4Anime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

tải go88