Катица Јанева направи селфи и ги покажа ноктите

By

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева сакајќи да е во чекор со времето, искористи една од бројните Фејсбук апликации и си ја смени профилната фотографија.

dobivaj vesti na viber

Ова е една од ретките „селфи“ фотографии што ја објави јавната обвинителка на својот профил, и се чини дека на нејзините пријатели и следбеници им се допаѓа оваа промена, па доби еден куп лајкови и многу коментари.

Едно е сигурно – социјалните медиуми се основната маркетинг алатка дури и на политичарите. Ако може Трамп, зошто не и останатите?

Ќе ви се допадне

sunwin apk sunwin tài xỉu sunwin apk

tải sunwin

sunwin

tải sunwin

sunwin web sunwin tài xỉu sunwin tài xỉu