Катица новогодишно во скопско кафуле

By

Специјалната Јавна обвинителка Катица Јанева Новата Година ќе ја дочека во една скопско кафуле.

Неодамна во документарецот што го сними порталот А1Он, Катица изјави дека во идинина би сакала да се обиде да влезе во водите на политиката, како градоначалник на Гевгелија или пратеник. Се надева дека дотогаш некои работи и во политичките партии ќе се променат, дека ќе се гледа повеќе на професионалноста.

„Треба да биде политиката врзана за човекот, а не човекот за политиката“, изјави Јанева.

Завчера Специјалната јавна обвинителка објави фотографија од нејзината внука, која што ја донесе во објектите во СЈО.

 

Ќе ви се допадне

The Wonderful Galaxy of Oz (Dub) Episode Full

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animedao.nl: Watch Re:Zero Radio animedao Episode 4 animedao bleach

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Forums eugensystems: https://forums.eugensystems.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=102006

Roomstyler: https://roomstyler.com/users/gogoanimelol