Колегите ја изненадија Анастасија Богданоска

By

Колегите на водителката Анастасија Богданоска ѝ приредија пријатно изненадување додека ја водеше својата емисија.

На една од студиските камери ѝ оставија кадифено перниче во форма на срце со напишан текст „Те сакам“, а Богданоска го фотографираше и го сподели на својот инстаграм-профил.

– Многу е значајно да се сакате и почитувате со колегите, напиша таа на фотографијата.

Ќе ви се допадне

Watch Graduation Episode 2

AnimeKisa: Tonikaku Kawaii: SNS (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime online

GoGoAnime: Higurashi: When They Cry – Gou (Dub) anime episode 24 online free at https://gogoanime.be food wars gogoanime

Watch Dragon Ball Episode 153

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimelol/

Mxsponsor: https://www.mxsponsor.com/riders/gogoanimelol