Лара Иванова ќе пее на концертот на Тамара

By

Младата пејачка Лара Иванова ќе биде специјален гостин на престојните концерти на Тамара Тодевска во Охрид и Битола. Тамара летово ќе одржи два солистички концерти во земјава.

На 29. јули во Античкиот театар во Охрид со почеток во 22 часот и на 1.август во Античкиот театар Хераклеја од  21.30 часот. По големиот успех на Евросонг и година и пол без настапи, конечно во  живо „Proud”, „Тажна љубов, среќна песна”, „1003”, во Хераклеја и Антички во Охрид.

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Rainbow Sentai Robin animepahe Episode 1 english dubbed anime

Website https://4anime.biz: Watch Persona 3 the Movie: #2 Midsummer Knight's Dream 4anime Episode Full watch anime dub

https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

AnimeFreak: Shounen Maid: Onna wa Dokyou, Otoko wa Aikyou? anime episode Full online free at https://animefreak.ws boku no hero academia animefreak

Ludomanistudier: https://ludomanistudier.dk/publicering/animefreak-0

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimelol