Лила и Карлеуша се одлучија за чевли од „Гучи“

By

Популарната водителка на квизот „Се или ништо“, Лила Филиповска, во новата година зачекори со десна нога и со нов чифт чевли од модната куќа „Гучи“.

Лила овие челви премиерно ги носеше на една промоција неколку месеци подоцна.

Српската пејачка Јелена Карлеуша исто така позираше пред фотообјективите на насобраните фотографи пред студиото на „Гранд“.

Поп-пејачката глава до пети беше облечена со комбинации од модната куќа „Гучи“.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team (Dub) animedao Episode 12 nisekoi animedao

AnimeFreak: Omishi Mahou Gekijou: Risky★Safety anime episode 24 online free at https://animefreak.ws animefreak

AnimeBee: Come Together! to the Seton Academy anime episode Full online free at https://animebee.to kissanime

Watch anime online for free at KissAnime kissanime bleach

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimelol

Sogtvt hatinh: http://sogtvt.hatinh.gov.vn/hoi-dap/2750/