Лила се замислува Бијонсе

By

Водителката Лила Филиповска си објави фотографија на својот инстаграм-профил на која сама се споредува со светската ѕвезда Бијонсе. Монтирала две фотографии – на едната е таа, а на другата Бијонсе, па потенцирала дека имаат исти очила за сонце. Нејзините обожаватели ја поддржаа дека навистина има нешто заедничко со поп-ѕвездата, ама неизбежни беа и коментарите на кои Лила е предмет на потсмев поради оваа монтажа.

Ќе ви се допадне

watch animes. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Tokyo Revengers Episode 21 - Uncen

Naruto

english dubbed anime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime heaven My Hero Academia

stream anime online BANANA FISH