Лина Пејовска растури во популарно хрватско музичко шоу

Македонската пејачка Лина Пејовска се натпреварува во хрватското музичко шоу „Ѕвезди – летен хит“. Таа во првиот круг ја пееше евровизиската песна My Number One … Продолжи со читање Лина Пејовска растури во популарно хрватско музичко шоу