Македонецот Стефан го воодушеви жирито на Гранд

By

Скопјанецот Стефан Величковски кој настапи на шоуто „Гранд Ѕвезда“, приреди уште една фантастична вечер за неговите обожаватели.

31 годишниот Македонец, со својот глас успеа да ја воодушеви публиката, а од жирито да земе 7 гласови.

Стефан продолжува во својата битка да стане „Гранд Ѕвезда“, во популарното српско шоу.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime detective conan kissanime: Watch Attack on Titan Final Season Episode 16

ANIMEFLIX dubbed anime: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 12 (https://animeflix.nl/m/zxBm/ep-12)