Марјана се соблече, го покажа згодното тело

Марјана Станојковска за многумина е една од најзгодните девојки во Македонија. Според нејзините фанови воопшто нема далема дали овој епитет е точен или не. Тие велат таа е навистина најзгодната девојка кај нас, особено откако на последната инстаграм-приказна објави фотографија на која е во зелено бикини.

Марјана неколку години е едно од заштитните лица на македонски бренд за долна облека и костими за капење. Фановите се надеваат дека таа соработка ќе продолжи, а дека Марјана повторно ќе се најде на големи билборди насекаде низ Македонија.