Марјана се соблече, го покажа згодното тело

By

Марјана Станојковска за многумина е една од најзгодните девојки во Македонија. Според нејзините фанови воопшто нема далема дали овој епитет е точен или не. Тие велат таа е навистина најзгодната девојка кај нас, особено откако на последната инстаграм-приказна објави фотографија на која е во зелено бикини.

Марјана неколку години е едно од заштитните лица на македонски бренд за долна облека и костими за капење. Фановите се надеваат дека таа соработка ќе продолжи, а дека Марјана повторно ќе се најде на големи билборди насекаде низ Македонија.

Ќе ви се допадне

Watch Princess Nine Episode 26

Website https://gogoanime.be: Watch Love Get Chu gogoanime Episode 25 animes online

KissAnime: Heaven's Lost Property anime episode 13 online free at https://kissanime.mx demon slayer kissanime

animepahe :: okay-ish anime website

Git feneas: https://git.feneas.org/gogoanimebe

Gogoanimelol wordpress: https://gogoanimelol.wordpress.com/