Марк од „Брза кујна“ во посета на Преспав

By

Готвачот од популарното кулинарско шоу „Брза кујна“, Марк де Јонг, викендов со семејството го посети Отешево, а не го заобиколи ни пансионот „Преспав“, место што беше инспирација за истоимената хумористична хит-серија. Тој откри дека го искористил слободното време да побегне од градскиоте метеж и да одмори малку на чист воздух.

„Преспавме во ‘Преспав’. Убавина заборавена, чист воздух, здрава исхрана и добра услуга. Одлично сместување, газди со големо срце“, напиша Марк покрај сликите што ги сподели на „Фејсбук“.

Серијата „Преспав“ е една од најпопуларните серии кај нас. Неодамна заврши третата сезона, а актерите неколкупати јавно кажаа дека сакаат да се снима и нова, четврта сезона.

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch In The Beginning: The Bible Stories animekisa Episode 9 anime online

Chi's New Address Episode 104

Website https://kissanime.mx: Watch A Dog of Flanders: My Patrasche kissanime Episode 25 kissanimefree

Black Butler (https://4anime.biz/m/N66) Episode 24

Turnkeylinux: https://www.turnkeylinux.org/user/1539007/track

Gallery autodesk: https://gallery.autodesk.com/users/HKGTQUMQFMX2?relProf=1