Мартинијан Кириловски на пена-журка на најпопуларната плажа во Будва

By

Пејачот Мартинијан Кириловски летува во Будва со пријателите. Поранешниот натпреварувач од „Ѕвездите на Гранд“ денот го помина на плажата Плоче, една од најпопуларните во градот, со чадорите за сонце во вода и журка која трае нон стоп. Мартинијан играше, пиеше коктели и се забавуваше на пена-парти.

dobivaj vesti na viber

Популарниот музичар одамна нема снимено нова песна, но не се откажува од пеењето и постојано настапува во клубовите и кафулињата низ Македонија.

Ќе ви се допадне