Мелита си заминува од Македонија и ќе се мажи за странец

By

Мелита Ракичевиќ постојано одговара на прашања од нејзините следбеници на „Инстаграм“.

Деновиве откри доста за себе и своите планови што ѝ претстојат.

Меѓу другото, таа откри и дека има понуда за брак и дека ќе се мажи за странец што го сака, но и дека набргу си заминува од Македонија бидејќи не е среќна во опкружувањето во кое владеат злоба, завист, болни мажи, лажни пријателства…

 

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix the promised neverland: Watch Banana Fish Episode 17

AnimeFreak animefreak death note: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 14