Миле Паника: Живли и преживели

By

Бранко Огњановски или Миле Паника беше во винарија со својата сопруга Анита, па сподели фотограгија. За фотката вели: Живели и преживели, па оваа констатација оти „преживеле во бракот“ покрај наздравувањето со виното измами  шеги на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

Куп комплимети за Бранко и Анита, кои ретко кога споделуваат заеднички фотографии.  Последната им беше од одморот во Капри во Италија. Тие се долго во брак, од времето на снимањето на К-15 каде и Анита бше дел од екипата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Branko Ognjanovski (@panika_mile)

Ќе ви се допадне

play go88 cc

link sunwin bắt cầu tài xỉu sunwin sunwin play