„Mоже да имаш сѐ што се брои со пари, ама џабе ако твојот дом не ти е извор на среќа“, вели Бојана Скендеровски

By

Пејачката и водителка Бојана Скендеровски, вели дека е среќна во ужива во бракот со сопругот Васко, со кого ги има ќерката Искра и синот Ѓорѓи. Освен што за Васко вели дека е најдобриот сопруг на светот таа често споделува приватни семејни  фотографии со емотивни пораки.
Овојпат таа на својот Инстаграм сподели уште една силна порака посветена на семејството, заедно со фотографија:

„Низ животот може да имаш и брда и долини,и авиони и камиони,може да ги имаш сите можни титули,може да си и најубаво и најскапо облечен,може да имаш сѐ што се брои со пари, но немаш ништо ако твојот дом не е изворот на твојата среќа и мир, вели Бојана.

 

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: My Last Day anime episode Full online free at https://gogoanime.be dubbed anime

Watch UFO Ultramaiden Valkyrie 3: Bride of Celestial Souls' Day (Dub) Episode 6

Watch Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Warrior Spirit of the Blue Sky Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Black Butler II Specials (Dub) animepahe Episode 6 animepahe

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimebe/profile/

Progettokublai: http://www.progettokublai.net/forums/users/animefreakws