На раперот Тајзи му експлодира куферот на аеродром, обезебедувањето во паника

By

На раперот Тајзи му експлодирал куферот на скопскиот аеродром, па обезебдувањето веднаш реагирало, оти мислеле дека раперот има бомба. Ова се случило пред тој да се качи на летот за Базел. Сепак, „бомбата“ била дезедоранос во куферот.

„Носев бомба во куфер , се пошегувал Тајзи после слетувањето. И додал „Од притисок експлодирал дезедораност. Ми беше понудено да не се качам на авион и да спремам тужба, но имав договорен настап и не можев да не се појавам“, изјавил Тајзи за “Убавина и здравје“.

Тајзи во Швајцарија пристигнал со црна кеса за ѓубре во која биле сместени работите од куферот кои биле  уништени од пукантиот дезедоранс.

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Season 3 Episode 12 at KissAnime kissanime jojo

Death Note (Dub) (https://animeplanet.cc/m/WO6Y) Episode 37 at website https://animeplanet.cc. See more darling in the franxx episodes anime planet