Наследникот на дедо Тони Михајловски е вистински шармер

By

Синот на актерот Тони Михајловски, Александар, на социјалните мрежи објави фотографија од својот син.

Внукот на Тони кој е во друштво на својот татко и неговиот помлад чичко, на фотографијата изгледа преслатко.

Наследникот на Михајловски е вистински шармер уште од најраните години.

 

 

Ќе ви се допадне