Некултура во центарот на Скопје: Еве што и се случи на водителката од „Сити радио“

By

Културата во главниот град го достигнува секое дно, па неретко сме во ситуација да се запрепастиме од однесувањето на луѓето, нивното невнимание и домашна некултура.

dobivaj vesti na viber

Вакво нешто и се случи и на нашата позната водителка од „Сити радио“, Цаци Ставревска во центарот на Скопје.

– Му благодарам на оној што толку се грижеше да не изгорам на +40, па ми фри кофа со вода врз глава 🙁 Засрамете се. Барем да се извиневте – пишува на својот Фејсбук профил водителката.

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

hướng dẫn rút tiền sunwin sunwin âu mỹ game sunwin.vn