Нена Мицева ве замолува – дајте и само една минута!

By

Младата пејачка која допрва ќе ја претстави својата прва студиска песна, Нена Мицева веќе се соочува со проблемите на познатите ѕвезди.

Имено, на социјалните мрежи се појави лажен профил со нејзини фотографии и лажно име – Данијела Лазиќ, а младата пејачка ги замолува своите пријатели да и помогнат за да го пријави лажниот профил.

„Дечки, ако имате една минута, дајте му еден репорт на профилов!
Срамота е да се прават лажни профили, да се крадат фотографии. 21 век сме, свестете се. Според мене, премногу детски и нечовечно. GET A LIFE!“, напиша младата пејачка.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch One Piece: The Curse of the Sacred Sword animedao Episode Full darling in the franxx animedao

Website https://animepahe.cc: Watch Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen OVA animepahe Episode 1 stream anime online

AniWatch: Shakugan no Shana-tan anime episode 4 online free at https://aniwatch.pro anime sites

Watch Emma: A Victorian Romance (Dub) Episode 12

Debate: https://www.debate.org/kissanimemx/

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimelol