Ноне Неделковска со провокативни фотографии од свадбата на Сара Мејс

By

Пејачката Ноне Неделковска повторно е во родниот Велес.

dobivaj vesti na viber

Пред повторно да заплови со брод, Ноне максимално се посветува на своите најблиски кои со нетрпение го чекаа нејзиното враќање во Македонија.

Меѓу нејзините пријатели се и Сара Мејс и Димитар Атанасовски, па таа го покажа сиот свој сексапил на фотографиите од венчавката.

Ќе ви се допадне