Нов имиџ за ќерката: Маријан Стојановски ужива во татковството

By

Некогашниот поп-пејач Маријан Стојаноски зедно со сопругата Наташа објавија фотографија од викенд проштка со нивната ќерка Вероника. Вероника веќе има една година, а летото Маријан гога ја објави веста за бебето ни рече “Многу сум среќен, возбуден до немајкаде. Уште не ми се верува дека станав татко. Имам испомешани чувства. Ќерката личи на мене“. Не може а да не се примети имиџот на пејот и неговата руса коса.

Маријан Стојаноски кој работи во МОБ, како оперски печај, се лани се ожени со својата долгогодишна девојка Наташа Каранџуловска, во време на корона. Тие носеа маски на лицето, а покрај кејот на Вардар, направија фотосесија, а сликите ги објавија на социјалните мрежи. „Фамилија Стојановски“, се пофали тогаш Маријан, а пријателите им честитаа и порачаа дека се многу романтични дури и во време на корона.

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Dragon Drive (Dub) animepahe Episode 38 anime streaming

ANIMEFLIX: Pokemon: Jirachi Wishmaker (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix boruto

AnimeFreak: You're My Love Prize anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freaks website

Tokyo Godfathers (Dub) Episode Full

Stationfm ning: http://stationfm.ning.com/profile/animeflixnl

Lookbook: https://lookbook.nu/gogoanimebe