Огнен Здравковски го прошета низ Скопје победникот на Гранд

By

Победникот во Ѕвездите на Гранд, Махер Мулалиќ, е во Скопје. Тој е тука заради снимањето на новата песна во студиот на Дарко Димитров. Освен музикачат, тој беше друштво со Огнен Здравковски, кој му е колега од натпреварувањето. Откако објавија заедничка слика, фановите на социјалните мрежи му пишуваа убаво да го пречека и да го прошета колегата.

„ Добро дете е Оги, биди му добар домаќин“, пишува во коментарите. И двајцата натпреварувачи беа дел од големото шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде освен музиката, продолжија и приватно да се дружат.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch One Piece: Episode of Skypiea (Dub) animeheaven Episode Full watch animes

AnimeKisa: Sabage-bu! Specials anime episode 6 online free at https://animekisa.in watch anime free

AnimeFLV: Soukou Kihei Votoms: Pailsen Files Movie anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime to watch

AnimeBee: Perrine Monogatari anime episode 53 online free at https://animebee.to anime sites

Producthunt: https://www.producthunt.com/@kissanimemx

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about