„Они го бараат у гепеци, тој во Мекдоналдс у Будимпешта“, твитови за јавувањето на Груевски од Унгарија

By

По објавата на „Фејсбук“ на експремиерот Никола Груевски дека е во Будимпешта оти добивал закани по живот, твитерџиите прашаа „колку чекал на маџарска граница“ и дали „мајка Нада му испратила ајвар“. Редакцијата на „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови.

 

 

„Каде е Груевски? Во нашите срца“, твитови за потерницата по експремиерот

Ќе ви се допадне

Website https://4anime.biz: Watch L.O.R.D: Legend of Ravaging Dynasties 4anime Episode Full 4anime heroes rising

ANIMEFLIX: Magic Kaito anime episode 12 online free at https://animeflix.nl attack on titan animeflix

KissAnime: Fragtime (Dub) anime episode Full online free at https://kissanime.mx kiss x sis kissanime

Website https://aniwatch.pro: Watch Usavich III aniwatch Episode 13 free anime

Draft blogger: https://draft.blogger.com/u/5/profile/16949369864151488756

Tripline: https://www.tripline.net/kissanimemx/