Пере од „Нокаут“ стана татко: Ова за мене е благослов

By

Македонскиот пејач Никола Перевски-Пере од групата „Нокаут “ ја доби својата трета ќерка.

Весте ја сподели неговиот брат, кој соопшти дека Пере и Јована ја добиле Софиа Перевска.

За љубовта со Јована, која првпат ќе стане мајка, Пере со возбуда ни раскажува колку е среќен. „Неодамна се свршив со Јована, мојата долгогодишна љубов. Дознав дека повторно ќе станам татко, и тоа трет пат на ќерка, што за мене е огромен благослов. Друг многу значаен момент за мене е тоа што мојата мајка извојува една многу тешка победа и сега со нетрпение и со нови сили го очекува петтото внуче“, ни раскажа неодамна Пере за „Репортер.мк“.

„Иако бевме разделени со Јована, не престанав да ја сакам“, Пере проговори за новата сопруга со која чека ќерка

Ќе ви се допадне

animeflix website. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Kiss x Sis (TV) Episode 8

animes online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

Pokémon Journeys: The Series

english anime Attack on Titan Season 3 Part 2

ANIMEFLIX SK8 the Infinity (Dub) Episode 12