Плевнеш ја просеше Марија Пијанманов кај што плачеле Самоиловите војници оти имала јак шлиц

By

Најозборуваниот љубовен пар во Македонија, Марија Пијанманов и Костантин Плевнеш пак направија дрма за да го свртат вниманието. Додека се шетаа низ Охрид , седнаа во еден од рестораните близу Канео, па Константин реши драматично да ја изненади сопругата. И тоа по  втор пат.  Ја побара за жена, оти како вели, никогаш не и ја побарал раката на тоа место.

“Не сум била овде запросена. Кажи сега овде како ме запросуваш. Па со еден шлиц сум. Овде има луѓе. Еве под Канео ме запроси. Треба ли да кажам да?“-рече Марија Пијанманов, поранешна новинарка.

И додава : Јас имам кажано да.  Леле на најубавото место сум запросена. Господинот Ппевнеш ме запроси на најубавото место.А, тој и веели: Имаш прекрасен шлиц. Те запросувам пред Охридското езеро каде што плачеа Самоиловите војници“, вели Плевнеш па ја бакна жена си во ресторанот.

(Видео) Сармичките на Марија Пијанманов не одат со џин

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime website reddit: Gintama Episode 201

AnimeHeaven dragon ball z anime heaven: Wonder Egg Priority (https://animeheaven.pro/m/oyX3) Episode 12