Порноглумецот Карло Бос го поддржа Тони Михајловски за градоначалник: Двајцата сме глумци, ама друг жанр

By

Македонскиот порноглумец, Гоце Гиновски, познат како Карло Бос, ќе го поддржи Тони Михајловски за градоначалник на Куманово. Гоце објави слика со Тони, кој е кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ, и вели дека е тука за колегата глумец.

„Глумци смо двоица, али друг жанр. Гласам за њега“, напиша Гиновски на кумановски дијалект.

Карло Бос до 2002 година живееше во Куманово. Потоа се пресели во Италија, каде што десетина години снимаше порно филмови. Во 2013 година повторно си дојде во Македонија.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Samurai X Special (Dub) twistmoe Episode Full watch anime free

Website https://animefreak.ws: Watch Battle Spirits: Shounen Toppa Bashin animefreak Episode 50 animefreaks website

Animepahe: Fortune Quest: Yo ni mo Shiawase na Boukensha-tachi anime episode 4 online free at https://animepahe.cc animes online

Website https://gogoanime.be: Watch Tenchi Muyou! Ryououki 4th Season gogoanime Episode 4 go go anime

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/gogoanimebe

8tracks: https://8tracks.com/animefreakws