Пред девет години ова време веќе ја врзував вратоврската: Сашко и Смиљана прославија годишнина од брак

By

Глумецот Сашко Коцев и сопругата Смиљана прославија девет години брак. Сашко објави фотографија од нивната свадба и напиша дека пред девет години ова време веќе ја врзувал вратоврската и се спремал за венчавката. Неговите фанови му честитаа и им посакаа уште многу убави заеднички моменти.

За потсетување, Сашко ја побара Смиљана за жена додека беше на сцената за време на одржувањето на „Златна бубамара“. Парот ја има ќерката Јоана, која се роди во 2017 година, а со која често може да се видат на заеднички прошетки во Аеродром или на кејот на Вардар.

Коцев неодамна беше избран за најдобар актер на филмскиот фестивал „Аванка 2021“, а деновиве во Словенија ја снима романтичната комедија „Нешто слатко“ со колешката Јелена Јованова.

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Youkai Watch Movie 5: Forever Friends animetv Episode Full freak anime tv

Website https://4anime.biz: Watch Cinderella Girls Gekijou 3rd Season 4anime Episode 13 anime stream

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/animefreak-ws/

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimebe/