Промотивното видео „50 нијанси послободен“ повторно на Јутјуб

By

Кога пред неколку месеци се појави промотивното видео за третиот дел филмот „50 нијанси послободен“ многу бргу беше отстрането од Јутјуб каналот и покрај големата популарност кај публиката.

dobivaj vesti na viber

Видеото повторно е достапно, и според прегледите на видеото, обожавателите покажаа голем интерес за тоа како ќе заврши оваа трилогија.

Во третото продолжение на филмот во фокусот е медениот месец на Анастасија и Кристијан, венчавката, бременоста на Ана, но и турбуленции што ги најави и крајот на „50 нијанси потемно“.

Актерите Џејми Дорнан и Дакота Џонсон остануваат во главните улоги. Премиерата на филмот е на Денот на вљубените, 14 февруари следната година.

Ќе ви се допадне