Реклама за накит или трета свадба за Лила?

By

Познатата водителката Лила Филиповска на својот инстаграм-профил објави фотографија на која е со прстен на рака.

dobivaj vesti na viber

„Дали да кажам да“, ги прашува таа своите фанови. На анкетното прашање, 75 проценти кажаа ДА, останатите 25 проценти рекоа НЕ. Водителката не одговори дали добила понуда за брак и дали навистина ќе се мажи, иако редакцијата на „Репортер“ неколкупати се потруди да ѝ земе изјава.

Прстенот на раката можеби навистина е трета среќа за Лила. На фотографијата на „Инстаграм“ се редат честитки од фановите.  Но, некои, пак, велат дека водителката, наводно,  рекламирала накит, оти не е тајна дека таа е заштитно лице на една позната златарница во Скопје. Во пресрет на Св. Валентин таа на својот инстаграм-профил ги потсети своите фанови дека доаѓа Денот на вљубените и време е за подароци, посочувајќи ја и златарницата за која го рекламира накитот.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Dragon Ball (Dub)

anime stream AniWatch Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

AniWatch Pokémon Journeys: The Series Episode 85

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Gintama

tải go88