Сања и Слаткар се гушкаат на гондола

By

„Луда романтика“ е името на последната песна на Слаткар. Тој пред околу две недели сними спот во Венеција, а овој пат наместо разголени девојки, главната улога ја има неговата сопруга, Сања Николиќ.

Музиката е на Слаткар и Иван Јованов, а текстот е на Слаткар. Песната е всушност напишана за Сања, со која Марко е во брак веќе 4 години.

Спотот од нивната луда романтика во градот на љубовта беше промовиран вчера и веќе има преку 40.000 прегледи.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven dragon ball super anime heaven: Jujutsu Kaisen (TV) Recap (https://animeheaven.pro/m/lYo6) Episode Full

AnimeFreak animefreak attack on titan: Attack on Titan Season 2 (https://animefreak.ws/m/vvjL) Episode 12