Сани и Сузана на фолк-дружба во кафеана

By

Фолк-пејачките Сузана Гавазова и Сани Гроздановска викендов се дружеа во позната скопска кафеана. Тие беа модно ускладени, облечени во црно. Сликите од дружбата и Сани и Сузана ги објавија на инстаграм-стори.

Сузана и Сани важат за едни од најпопуларните фолк-пејачки кај нас. Фановите велат дека и едната и другата знаат да направат џумбуш кога ќе почнат да пеат.

Ќе ви се допадне

A Little Princess Sara Episode 46

Website https://wcostream.cc: Watch Galaxy Angel 3 Specials (Dub) wcostream Episode 2 black clover wcostream

Website https://gogoanime.be: Watch Cafe de Oni gogoanime Episode Full gogoanime my hero

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimelol

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/gogoanimelol