Сара и Димитар размислуваат за второ бебе

By

Пејачакта Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски на социјалните мрежи објавија нивна заедничка фотографија со нивната ќерка Илина, но и уште едно дете.

„Второ ни стои?“, кратко коментирала Сара, навестувајќи им на фановите дека размислуваат за уште едно бебе.

Двојката често знае да ги изненади фановите со семејни фотографии од зимскиот период. Пејачката и водителот неодамна ја одведоа ќерката Илина на прво зимување на Копаоник, во Србија.

Со нив беа и родителите на Димитар. Водителот за „Репортер“ кажа дека родителите ја чувале 4-месечната Илина додека тие биле на бордање.

Сара и Диме на бордање, Илина со баба и дедо

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix howls moving castle: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full

AnimeFreak animefreaks website: Watch Death Note (Dub) Episode 5 (https://animefreak.ws/m/xZ2B/ep-5)