Се сакаме најмногу, ама има место за сите- ѝ кажа Љупчо Николовски на сопругата за роденденот

By

Со емотивна порака генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски ѝ го честиташе роденденот на својата сопруга Андријана.

„Ти ме научи што е живот, среќа, чиста мисла и универзум. Да ми бидеш среќна и со иста енергија. Се сакаме најмногу ама во нашите срца има место за сите. Ние сме едно ама добро мислиме на секој. Среќен роденден“, напиша заменик Николовски.

Парот викедов што измина беа во селото Галичник, каде фатени за рака о прошетакта седнаа на ручек во ресторанот во хотелот „Неда“.  Двојкаата се подолго време заедно и во март направија свадба.

 

Ти ме научи што е живот, среќа, чиста мисла и универзум. Да ми бидеш среќна и со иста енергија. Се сакаме најмногу ама…

Posted by Ljupcho Nikolovski on Wednesday, May 12, 2021

Ќе ви се допадне

GoGoAnime haikyuu season 2 gogoanime: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 6

AniWatch animes online: Watch DARLING in the FRANXX Episode 15 (https://aniwatch.pro/m/jmB6/ep-15)