Се сеќавате на водителката Билјана Дебарлиева? Еве како изгледа денес

By

Иако припадничките на понежниот пол се похрабри на нешто помлада возраст, шермантната Билјана е сигурна што и прилега, а што не, па храбро се впушта во промени.

Свеченостите се вистинска прилика да се проба нешто ново, а така е и за Билјана која деновиве имаше причина за нешто поинакво на себе. Имено, таа изненади со тренди фризура со плетенки кои го истакнаа нејзиното убаво лице и направија да ја видиме во едно поинакво светло.

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream spongebob: Watch Banana Fish Episode 17 (https://wcostream.cc/m/6yen/ep-17)

AnimeHeaven animeheaven attack on titan: Watch One Piece (Dub) Episode 567 (https://animeheaven.pro/m/zDN/ep-567)