Се смирија Тамара и Катарина

By

Поп-пејачката Тамара Тодевска и моделот Катарина Ивановска со години беа најдобри пријателки, но пред некоја година престанаа да комуницираат. Се слушнаа многу шпекулации за нивната кавга, но ниту едната ниту другата не ги потврдија озборувањата.

Тамара и Катарина се чини веќе не се скарани, а мајчинството како да ги зближи повторно. Доказ за тоа е фотографијата што ја објави Тамара, а на која, освен Хана, ќерка ѝ, има уште три деца, и едното од нив е Вања, синот на Катарина.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime websites The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

anime freaks tv AnimeFreak Kiss x Sis (TV)

online anime Attack on Titan Season 3

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 11

My Hero Academia Season 5 Episode 18