Сексапилна Симона е музата на Златко

Поп-пејачката Симона Поповска од „Саунд месинџерс“ ги изненади своите обожаватели со провокативна фотосесија. Таа на секси фотографиите носи креации од новата колекција на македонскиот дизајнер Златко Јовановски – ЈЗЈ.

Фотографиите ги направи Александар Врзалски, а Симона доби бројни комплименти за изгледот.

Scroll to Top