Секси Сања Николиќ

By

Поранешната Мис Македонија Сања Николиќ одамна не се занимава со моделинг. Таа во моментов е ангажирана во својата маркетинг агенција, а со споругот Марко Маринковиќ-Слаткар, менаџираат и пивница во центарот на Скопје.

Деновиве, таа се врати пред камерите за снимањето на спотот на Слаткар за „Луда романтика“, за кој отпатуваа дури до Венеција. Но, во исто време на интернет се појавија и постари фотки од Сања, на кои е во костим за капење и долна облека и изгледа неодоливо секси, исто како и денес.

Ќе ви се допадне

Gintama Episode 201 at website https://animeplanet.cc. See more animeplanet

Watch My Hero Academia 2 Episode 7 at Funimation saiki k season 2 dub funimation