„Шарене пилуле“ напиша Влатко пред да го најдат мртов

By

Пејачот Влатко Илиевски кој синоќа околу 23 часот бил пронајден мртов на неговиот Фејсбук профил објавил фотографија под која напишал шарени пилуле за лилуле.

Влатко пред пет дена го прослави својот 33 роденден, а денеска неговите пријатели со емотивни пораки се збогуваат од него.

Од МВР потврдија дека вчера во 23 часот Влатко бил пронајден во кола марка тојота на булевар трета македонска бригада.

 

 

Ќе ви се допадне