СИЛВАНА БОНЕВА СТАНА БАБА: Се зголеми семејството на пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ

By

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Силвана Бонева има голем повод за веселба во семејството.

Со фотографија стара 40 години на која е со сопругот, Бонева соопшти дека добила внука.

– Пред 40 години летото дадовме дума, оваа лето господово Бог не благослови да бидеме баба и дедо. НИ СЕ РОДИ ВНУКИЧКА! ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, ОД БОГА БЛАГОСЛОВЕНА!

Ќе ви се допадне

Rent-a-Girlfriend Episode 12 at website https://animeflix.nl animeflix hello world

Watch World Trigger 2nd Season Episode 2 (https://animeplanet.cc/m/ge93/ep-2) at website https://animeplanet.cc anime planet mha