Снежана Лупевска го разубави домот со велигденски јајца

By

Новинарката Снежана Лупевска е една од познатите личности кои најголемиот христијански празник Велигден го мина во празнична атмосфера.

Лупевска објавила фотографии од трпезата каде можат да се забележат интересни креации и украсени велигденски јајца.

Таа имала интересна имагинација за тоа како ќе изгледаат празничните јајца, па на фотографиите можат да се забележат форми на автомобили, пчели и јајца со цветчиња.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanimedub: Watch My Hero Academia Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/nym/ep-4)

WCOStream wcostream cartoons: Jujutsu Kaisen (TV) Recap (https://wcostream.cc/m/nzy8) Episode Full