Снежана Лупевска се пофали: Каква мајка таков син

By

Новинарката Снежана Лупевска – Созен објави неколку фотографии на кои е таа како дете, но и фотографија од својот син Микаил. На фотографиите се гледа дека тој е нејзина копија од детските денови. „Мајка и син“, напиша Снежана под фотографиите, но нејзините пријатели ја поттикнаа да објави фотографии и од нејзиниот сопруг Еркан Созен за да направат уште поубава споредба.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

go88 ông già noel rút tiền go88 go88 rút tiền bị từ chối

SUNWIN - NHÀ CÁI UY TÍN ĐÔNG NGƯỜI CHƠI NHẤT 2022