Сопругата на Коки е вистинска убавица

By

Никола Јанков – Коки и „Тајфата“ неделава во Скопје направија промоција на песната „Песно стара“ заедно со видео спот кој во целост ја долови приказната на популарниот музичар.

Меѓу бројните гости на промоцијата присутна беше и неговата шармантна сопруга Росана Јанков, која се појави тренди фустан.

Специјалност на Росана се односите со јавноста, но неодамна повторно ја видовме на фото сесија во улога на заштитно лице за еден познат моден бренд.

Ќе ви се допадне

Website https://4anime.biz: Watch Wooser's Hand-to-Mouth Life: Phantasmagoric Arc 4anime Episode 13 4anime online

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at Animepahe anime pahe

Website https://twistmoe.net: Watch Tantei Kageki Milky Holmes TD twistmoe Episode 12 gogoanime

Zintro: https://www.zintro.com/profile/animefreakws

Medium: https://medium.com/@gogoanimebe